Volg HSV Hoek op social media:

  • 16-10-2021    15:00
    Sparta Nijkerk - Hoek
    1 - 2
    3e divisie A

  • 16-10-2021    14:30
    Duiveland 2 - HSV Hoek 3
    2 - 2
    3e klasse B

  • 16-10-2021    14:30
    HSV Hoek 4 - Steen 2
    1 - 1
    5e klasse 01

  • 16-10-2021    13:00
    Terneuzen JO17-2 - SJO HPC'16 JO17-2
    3 - 1
    3e klasse 16

  • 16-10-2021    11:30
    Bevelanders JO19-1 - SJO HPC'16 JO19-1
    0 - 6
    2e klasse 11

  • 16-10-2021    10:30
    SJO HPC'16 JO13-1JM - Terneuzen JO13-3
    3 - 6
    5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

  • 16-10-2021    10:30
    Nieuwland JO12-1 - SJO HPC'16 JO12-1JM
    0 - 18
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16

  • 16-10-2021    10:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Steen / Koewacht JO15-1
    0 - 11
    3e klasse 10

  • 14-10-2021    19:15
    SJO HPC'16 JO17-2 - Terneuzense Boys JO17-2
    4 - 4
    3e klasse 16

  • 09-10-2021    14:30
    Hoek - ODIN 59
    0 - 2
    3e divisie A

  • 09-10-2021    14:30
    HSV Hoek 3 - FC Dauwendaele 3
    3 - 1
    3e klasse B

  • 09-10-2021    13:00
    HVV'24 2 - HSV Hoek 4
    4 - 0
    5e klasse 01

  • 09-10-2021    12:30
    SJO HPC'16 JO19-1 - HVV'24 JO19-2
    3 - 1
    2e klasse 11

  • 09-10-2021    11:15
    SJO HSVC'20 JO12-2 - SJO HPC'16 JO12-2JM
    11 - 4
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 40

  • 09-10-2021    11:00
    SJO HPC'16 JO12-1JM - GPC Vlissingen JO12-1
    8 - 2
    4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16

  • 09-10-2021    10:30
    SJO HPC'16 JO17-2 - Walcheren JO17-2
    1 - 6
    3e klasse 16

  • 09-10-2021    10:00
    HKW '21/Apollo'69/DWO '15 JO15-1 - SJO HPC'16 JO15-1
    9 - 1
    3e klasse 10

  • 09-10-2021    10:00
    HVV '24/Graauw JO13-2 - SJO HPC'16 JO13-1JM
    0 - 2
    5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

  • 06-10-2021    19:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Breskens JO15-1
    2 - 5
    3e klasse 10

  • 06-10-2021    18:30
    SJO HPC'16 JO13-1JM - Zaamslag/Vogelwaarde JO13-1
    2 - 2
    5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

  • 23-10-2021   14:30
    HSV Hoek 2 - Pelikaan 3
    1e klasse A

  • 23-10-2021   10:15
    Corn Boys JO13-1 - SJO HPC'16 JO13-1JM
    5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

  • 30-10-2021   14:30
    Staphorst - Hoek
    3e divisie A

  • 30-10-2021   14:30
    Arnemuiden 2 - HSV Hoek 2
    1e klasse A

  • 30-10-2021   14:30
    HSV Hoek 3 - Kloetinge 4
    3e klasse B

  • 30-10-2021   14:00
    Spui 3 - HSV Hoek 4
    5e klasse 01

  • 30-10-2021   12:30
    SJO HPC'16 JO19-1 - SJO Serooskerke/Veere JO19-2
    2e klasse 11

  • 30-10-2021   09:30
    SSV'65 JO15-2JM - SJO HPC'16 JO15-1
    3e klasse 10

  • 30-10-2021   12:30
    SJO HPC'16 JO17-1 - IJzendijke/Oostburg JO17-1
    2e klasse 08

  • 30-10-2021   10:00
    SJO HPC'16 JO17-2 - Jong Ambon JO17-1
    3e klasse 16

  • 06-11-2021   14:30
    Hoek - DVS'33 Ermelo
    3e divisie A

  • 06-11-2021   12:30
    HSV Hoek 2 - EBOH 2
    1e klasse A

  • 06-11-2021   14:30
    Terneuzense Boys 3 - HSV Hoek 3
    3e klasse B

  • 06-11-2021   14:30
    HSV Hoek 4 - Spui 4
    5e klasse 01

  • 06-11-2021   13:00
    Terneuzen JO19-3 - SJO HPC'16 JO19-1
    2e klasse 11

  • 06-11-2021   11:00
    SJO HPC'16 JO15-1 - Terneuzense Boys JO15-2
    3e klasse 10

  • 06-11-2021   12:45
    Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1 - SJO HPC'16 JO17-1
    2e klasse 08

  • 06-11-2021   13:00
    Aardenburg/Sluis JO17-1 - SJO HPC'16 JO17-2
    3e klasse 16

  • 13-11-2021   18:00
    VVSB - Hoek
    3e divisie A

  • 20-11-2021   14:30
    Hoek - Ter Leede
    3e divisie A

  Kopstootjes    23-10-2021

  Hoek 1    19-10-2021

  Hoek 1    11-10-2021

Competitie overzicht

Kies je team & competitie:

Nieuws overzicht

Kies je team of onderdeel:
Naar het nieuwsarchief