De Purperen Hei

Laatste nieuws Hoek 1

Nike wedstrijdbal HSV Hoek - Scheveningen ( Hoek 1 )

23-10-2014

De Nike wedstrijdbal is geadopteerd door Bakkerij Dees. Bakkerij Dees bestaat al meer dan 50 jaar en heeft winkels in Zaamslag, Hoek & Terneuzen (Othene).
Lees meer

HSV HOEK haalt uit bij Noad 67 ( Hoek 1 )

19-10-2014


Lees meer

Hoek pakt punt bij Ajax ( Hoek 1 )

11-10-2014

Na vier verloren wedstrijden speelde Hoek vanmiddag gelijk op sportpark de Toekomst. Door een fout van doelman Jordi de Jonghe kwam Hoek in de eerste helft op achterstand. In de tweede helft kwam Hoek op gelijke hoogte door een penalty.
Lees meer

Hoek op bezoek bij Ajax ( Hoek 1 )

09-10-2014

Hoek reist zaterdag af naar Amsterdam waar het op Sportpark De Toekomst speelt tegen de amateurs van Ajax. Ajax staat op een knappe zesde plaats met zeven punten meer dan Hoek.
Lees meer

Ook Barendrecht te sterk voor Hoek ( Hoek 1 )

04-10-2014

Hoek was het eerste kwartier de aanvallende ploeg maar viel daarna terug. Op slag van rust maakte Barendrecht de openingstreffer en maakte zeven minuten in de tweede helft de 0-2. Hoek liep achter de feiten aan en verloor voor de vijfde keer dit seizoen.
Lees meer

Laatste uitslagen Hoek 1

C=competitie B=beker O=oefen
B 18-10-2014 Hoek NOAD 67 7-0
C 11-10-2014 Ajax Hoek 1-1
C 04-10-2014 Hoek Barendrecht 0-2
C 27-09-2014 GVVV Hoek 4-1
C 20-09-2014 Hoek Excelsior M. 2-3
C 13-09-2014 HHC Hardenberg Hoek 5-0
C 06-09-2014 Hoek IJsselmeervogels 2-2
C 30-08-2014 ONS Boso Sneek Hoek 1-4
C 23-08-2014 Hoek VV Capelle 0-1
O 16-08-2014 Hoek SK Berlare 4-1
O 09-08-2014 Hoek Leonidas 0-3 lees het verslag bekijk de foto's
O 30-07-2014 KRC Gent-Zeehaven Hoek 0-0
O 26-07-2014 KFC Eendracht Zele Hoek 1-2
O 25-07-2014 WZVL Selectie Hoek 1-5 lees het verslag bekijk de foto's
O 19-07-2014 Hoek AA Gent Beloften 2-4 lees het verslag bekijk de foto's
O 08-05-2014 RIA-W Hoek 1-4
O 08-02-2014 KMSK Deinze Hoek 1-3

Programma Hoek 1

C=competitie B=beker O=oefen
C 25-10-2014 14:30 Hoek Scheveningen voeg toe aan je agenda bekijk route
C 01-11-2014 14:30 Rijnsburgse Boys Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 08-11-2014 14:30 Hoek SC Genemuiden voeg toe aan je agenda bekijk route
C 15-11-2014 14:30 Spakenburg Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 22-11-2014 14:30 Hoek Sparta Nijkerk voeg toe aan je agenda bekijk route
C 29-11-2014 14:30 FC Lisse Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 06-12-2014 14:30 Kozakken Boys Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 13-12-2014 14:30 Hoek ONS Boso Sneek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 17-01-2015 14:30 Excelsior M. Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 24-01-2015 14:30 Hoek GVVV voeg toe aan je agenda bekijk route
C 31-01-2015 14:30 Barendrecht Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 07-02-2015 14:30 Hoek Ajax voeg toe aan je agenda bekijk route
C 21-02-2015 14:30 Scheveningen Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 28-02-2015 14:30 Hoek Rijnsburgse Boys voeg toe aan je agenda bekijk route
C 07-03-2015 14:30 SC Genemuiden Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 21-03-2015 14:30 Hoek Spakenburg voeg toe aan je agenda bekijk route
C 28-03-2015 14:30 Sparta Nijkerk Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 04-04-2015 14:30 Hoek FC Lisse voeg toe aan je agenda bekijk route
C 11-04-2015 14:30 Hoek Kozakken Boys voeg toe aan je agenda bekijk route
C 18-04-2015 14:30 VV Capelle Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route
C 02-05-2015 14:30 Hoek HHC Hardenberg voeg toe aan je agenda bekijk route
C 09-05-2015 15:00 IJsselmeervogels Hoek voeg toe aan je agenda bekijk route

Programma en uitslagen  Hoek 1

Topklasse Zaterdag

25-10-2014

Hoek Scheveningen ---
FC Lisse Barendrecht ---
Sparta Nijkerk Spakenburg ---
Kozakken Boys Ajax ---
IJsselmeervogels GVVV ---
ONS Boso Sneek HHC Hardenberg ---
Excelsior M. Rijnsburgse Boys ---
VV Capelle SC Genemuiden ---
Klik hier voor alle uitslagen en het volledige programma

Stand Hoek 1

Topklasse Zaterdag

G W G V P D DS
GVVV 8 6 0 2 18 25-11 14
Kozakken Boys 8 5 1 2 16 20-14 6
VV Capelle 8 4 3 1 15 12-7 5
Scheveningen 8 4 3 1 15 19-15 4
Barendrecht 8 4 2 2 14 8-5 3
HHC Hardenberg 8 3 4 1 13 15-7 8
Spakenburg 8 3 3 2 12 18-13 5
Ajax 8 3 3 2 12 10-8 2
IJsselmeervogels 8 3 2 3 11 9-9 0
10  Rijnsburgse Boys 8 3 1 4 10 10-17 -7
11  ONS Boso Sneek 8 2 3 3 9 13-18 -5
12  FC Lisse 8 2 2 4 8 9-17 -8
13  Sparta Nijkerk 8 1 4 3 7 16-16 0
14  SC Genemuiden 8 2 1 5 7 12-15 -3
15  Hoek 8 1 2 5 5 10-19 -9
16  Excelsior M. 8 1 0 7 3 8-23 -15
G W G V P D DS
GVVV 8 6 0 2 18 25-11 14
Kozakken Boys 8 5 1 2 16 20-14 6
VV Capelle 8 4 3 1 15 12-7 5
Scheveningen 8 4 3 1 15 19-15 4
Barendrecht 8 4 2 2 14 8-5 3
HHC Hardenberg 8 3 4 1 13 15-7 8
Spakenburg 8 3 3 2 12 18-13 5
Ajax 8 3 3 2 12 10-8 2
IJsselmeervogels 8 3 2 3 11 9-9 0
10  Rijnsburgse Boys 8 3 1 4 10 10-17 -7
11  ONS Boso Sneek 8 2 3 3 9 13-18 -5
12  FC Lisse 8 2 2 4 8 9-17 -8
13  Sparta Nijkerk 8 1 4 3 7 16-16 0
14  SC Genemuiden 8 2 1 5 7 12-15 -3
15  Hoek 8 1 2 5 5 10-19 -9
16  Excelsior M. 8 1 0 7 3 8-23 -15
G W G V P D DS
Ajax 0 0 0 0 0 0-0 0
Barendrecht 0 0 0 0 0 0-0 0
Excelsior M. 0 0 0 0 0 0-0 0
FC Lisse 0 0 0 0 0 0-0 0
GVVV 0 0 0 0 0 0-0 0
HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0-0 0
Hoek 0 0 0 0 0 0-0 0
IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0-0 0
Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
10  ONS Boso Sneek 0 0 0 0 0 0-0 0
11  Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
12  SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0-0 0
13  Scheveningen 0 0 0 0 0 0-0 0
14  Spakenburg 0 0 0 0 0 0-0 0
15  Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0-0 0
16  VV Capelle 0 0 0 0 0 0-0 0
G W G V P D DS
Ajax 0 0 0 0 0 0-0 0
Barendrecht 0 0 0 0 0 0-0 0
Excelsior M. 0 0 0 0 0 0-0 0
FC Lisse 0 0 0 0 0 0-0 0
GVVV 0 0 0 0 0 0-0 0
HHC Hardenberg 0 0 0 0 0 0-0 0
Hoek 0 0 0 0 0 0-0 0
IJsselmeervogels 0 0 0 0 0 0-0 0
Kozakken Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
10  ONS Boso Sneek 0 0 0 0 0 0-0 0
11  Rijnsburgse Boys 0 0 0 0 0 0-0 0
12  SC Genemuiden 0 0 0 0 0 0-0 0
13  Scheveningen 0 0 0 0 0 0-0 0
14  Spakenburg 0 0 0 0 0 0-0 0
15  Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0-0 0
16  VV Capelle 0 0 0 0 0 0-0 0

Spelers Hoek 1

1 Jordi de Jonghe Doelman
2 Thomas Van den Houten Verdediger
3 Thomas van Renterghem Middenvelder
4 Giovanni Siereveld Verdediger
5 Reguillo Vandepitte Verdediger
6 Fabian Wilson Verdediger
7 Lionel Fitsch Middenvelder
8 Birgen Martens Middenvelder
9 Mattis Persoons Aanvaller
10 Guillaume Clinckemaillie Middenvelder
11 Thomas van der Haegen Middenvelder

1

14 Nick De Groote Aanvaller
15 Jelle de Schrijver Middenvelder
16 Pepijn Vangansbeke Aanvaller
17 Gert Jan van Leiden Verdediger
18 Mateusz Kuzmicki Verdediger
19 Ibrahim Eryürük Middenvelder
20 Mitchell Braafhart Doelman
21 Kyle Doesburg Aanvaller
22 Mathieu Voet Verdediger

Staf Hoek 1

  Kenny Verhoene Trainer
  Frank van Damme Assistent trainer
  Rudy van Beveren Keeperstrainer
  Danny de Vrieze Team Manager
  Valerie van Slycke Verzorgster
  Thijs Schepens Verzorger
  Raoul Timmerman Materiaalverzorger
  Jaap Goossen Scout